Strzelali do Niemców na Jasnych Błoniach

Aktualności 01.09.2013
Historyczne widowisko, przedstawiające wydarzenia, jakie mogły mieć miejsce we wrześniu 1939r., zainscenizowały na Jasnych Błoniach grupy rekonstrukcyjne. W potyczce polskich i niemieckich oddziałów udział wzięło ok. 80 rekonstruktorów.

Zobacz również na wszczecinie.pl

Historyczne widowisko, przedstawiające wydarzenia, jakie mogły mieć miejsce we wrześniu 1939r., zainscenizowały na Jasnych Błoniach grupy rekonstrukcyjne. W potyczce polskich i niemieckich oddziałów udział wzięło ok. 80 rekonstruktorów. przejdź do wszczecinie.pl

Komentarze

To była inscenizacja września`39? Dobrze że to napisaliście, bo myślałem jak nic chyba partyzantka ale i tu coś nie tak. Rewelacyjnie umundurowani żołnierze po stronie polskiej, żaden nie miał kompletnego wyposażenia wrześniowego, nie licząc pół ładownicy, a patki w polu aż raziły po oczach, no i ten bagnet z prawej strony u cekaemisty. Dobrze że napisaliście że inscenizacja nie miała związku z jakimkolwiek historycznym miejscem i wydarzeniem to wrzućcie ja w dział science fiction bo do historycznego to tylko w katalogu jak nie robić inscenizacji. Pozdrawiam serdecznie koko koko reko spoko ;)
06.09.2013 14:57 ciapaty
Skomentuj