Powstanie Targ Rybny na Podzamczu

Aktualności 23.09.2014
Stoiska rybne na razie staną na dwa dni. Będą oferować świeże ryby oraz rybne przetwory. Targ Rybny powstanie na Rynku Siennym w najbliższy weekend w ramach akcji „Powitanie Jesieni na Podzamczu z Targiem Rybnym”, której organizatorem jest Podzamcze.org. Pojawi się 4 – 5 wystawców, którzy w swojej ofercie mają mieć około 15 różnych gatunków świeżych ryb.

Zobacz również na wszczecinie.pl

Stoiska rybne na razie staną na dwa dni. Będą oferować świeże ryby oraz rybne przetwory. przejdź do wszczecinie.pl

Komentarze

Ideom targu rybnego jest propagowanie zdrowego trybu zycia , dobrych nawyków żywieniowych i zmiany wizerunku Szczecina.Świetny pomysł na reklamę pięknego miasta powrót do tradycji . Jako jeden z wystawców mogę zagwarantować ceny towarów na normalnym poziomie dużo degustacji i fajnej atmosfery .Zapraszam smakoszy zdrowej żywności . Do zobaczenia "NEPTUN"
25.09.2014 21:36 Maciej
Idea fajna, ale słysząc ze będą tam 'wystawcy' a nie rybacy/sprzedawcy od razu nasuwa się myśl, że zrobi się z tego jarmark jakubowy gdzie za świeżą rybkę będzie trzeba zapłacić krocie, bo sprzedawcy ekhm... sorry, 'wystawcy' będą nastawieni na szybki zysk a polaczkowo myśląc, że kupuje super świeże i wyjątkowe rzuci się na to jak reksio na szynkę. Tak było na jarmarku jakubowym gdzie przebitki były niesamowite u danych sprzedawców porównując ich ceny w ich codziennych punktach sprzedaży a na jarmarku. Tak pewnie będzie i tutaj, a szkoda, bo w Szczecinie przydałby się taki typowy targ rybny gdzie można kupić rybę prosto od rybaka, wszak Szczecin (w opinii polowy Polski) leży przecież nad morzem ;)
22.09.2014 17:13 m.
Skomentuj