Otwarcie YOYO Club

O północy w Szczecinie 15.02.2014
Tłumy pojawiły się na otwarciu Yoyo Club, mieszczącego się przy ul. Kadłubka. Wystrój nowego miejsca to połączenie nowoczesnej architektury ze starą winiarnią. Rezydentem muzycznym lokalu został DJ Miqro. Brzmienia będą oscylowały wokół muzyki house, deep house, new disco. Na drugiej sali usłyszeć będzie można klasyczne brzmienia, rnb i pop.

Cykl "O północy w Szczecinie"

Weekend w Szczecinie. Jesteśmy z Wami na najciekawszych wydarzeniach w naszym mieście. Koncert, impreza klubowa, teatr, opera, czy wystawa relacjonujemy dla Was najważniejsze wydarzenia ukochanego końca tygodnia.

Komentarze

Pytanie ile wstęp ile piwo i czy są zniżki dla studentów..;d jeżeli nie ma to tego klubu na powierzchnie się nie wyciągnie.;D
16.02.2014 0:28 Marcin
klub fajny, ale ochrona... do dupy. Facet na bramce zamiast mózgu ma kisiel. Jeżeli klub chce być luksusowym, to niech zacznie od kultury bramkarzy. Pan który wpuszczał do klubu w piątek był strasznie nieprzyjemny. Zadbajcie proszę o porządnych i wykwalifikowanych ochroniarzy
16.02.2014 13:02 klubowicz
Przyjedzie ktos z pierwszej setki dj mag ??? :D
16.02.2014 14:10 Wojtek
"klubowicz" to zapewne kolejny szczecinski celebryta, ktorego nie obowiazywała kolejka i poczuł się wielce urażony, że musiał czekać tak jak inni na wejście do lokalu -szczecin pozdrawia parówki :)
17.02.2014 22:34 pracownik
Skomentuj