Maciej Balcar akustycznie

O północy w Szczecinie 02.02.2014
Fanom bluesa obecnego wokalisty Dżemu przedstawiać nie trzeba. Frontman legendarnej formacji w solowej odsłonie ukazuje zupełnie inne oblicze swojej twórczości. Jest delikatniej, subtelniej, w wydaniu akustycznym nie brakuje jednak pazura. Co wczoraj mogła zobaczyć publiczność zgromadzona we Free Blues Clubie? Zapraszamy do relacji o Północy w Szczecinie.

Cykl "O północy w Szczecinie"

Weekend w Szczecinie. Jesteśmy z Wami na najciekawszych wydarzeniach w naszym mieście. Koncert, impreza klubowa, teatr, opera, czy wystawa relacjonujemy dla Was najważniejsze wydarzenia ukochanego końca tygodnia.

Zobacz również na wszczecinie.pl

Fanom bluesa obecnego wokalisty Dżemu przedstawiać nie trzeba. Frontman legendarnej formacji w solowej odsłonie ukazuje zupełnie inne oblicze swojej twórczości. Jest delikatniej, subtelniej, w wydaniu akustycznym nie brakuje jednak pazura. Co wczoraj mogła zobaczyć publiczność zgromadzona we Free Blues Clubie? Zapraszamy do relacji o Północy w Szczecinie. przejdź do wszczecinie.pl

Komentarze

Materiał fajny i ciekawy, ale prowadząca ma zdecydowanie problemy z wymową. Pisać, nie prowadzić wywiady jeśli już chce być Pani dziennikarką!
03.02.2014 17:48 P.
Czy nasz polski "Dżem" jest tak trudny do wymówienia, że trzeba robić z niego "Drzem"? Nie pierwszy raz słyszę taką wymowę i nie rozumiem skąd to się bierze ;d
03.02.2014 12:38 hiril
ile razy można powtarzać..." Dżem", a nie "Drzem"...
03.02.2014 12:11 rzexnia
bez legendarności "drzzemu" , masakra :/
03.02.2014 12:04 fan
Skomentuj